Home · Przygotowanie projektu

Gdy w raporcie pojawia się dużo nieistniejących adresów

Pod linkami w raportach może nie być wpisów z kilku różnych względów, na przykład moderowane zasoby (np. komentarze, księgi gości) lub jakiś błąd strony/skryptu, co oczywiście się może zdarzyć. Czasem też wpis może być przesunięty na dalszą stronę np. w przypadku księgi gości.

Czytaj dalej Komentarze (0) 15.09.2016. 06:39

Opcje automatycznego podlinkowania

Automatyczne linkowanie list linków jak również automatyczne podlinkowanie raportów istniejących projektów zostało pokazane na poniższym filmiku.

Czytaj dalej Komentarze (0) 23.06.2016. 13:06

Ustalanie limitu dodań dla projektu

Ustalanie limitu wysyłanych wpisów dla projektu odbywa się przez ustalenie ilości wpisów po których następuje pauza na określony czas. Może brzmi skomplikowanie, ale jest to banalnie proste, zaprezentowane poniżej:

Czytaj dalej Komentarze (0) 23.06.2016. 12:47

Konfigurowanie poczty w projekcie

Za pierwszym razem konfigurowanie poczty w projekcie nie jest łatwe. Trzeba nieco testować... Poczta musi być prawidłowo skonfigurowana, inaczej z projektu niewiele wyciśniesz (w silnikach, w których faktycznie jest potrzebne łączenie z mailem).

Poniżej przykład dochodzenia po błędach do sukcesu :)

Czytaj dalej Komentarze (0) 23.06.2016. 12:24

Korzystanie z bazy tekstów w projektach

Jeśli korzystasz często z tych samych tekstów / fragmentów przy tworzeniu projektu, to warto je wprowadzić do bazy. DonLinkage ma opcję wstawiania tekstów bezpośrednio do pól projektu - jest to niezwykle proste. Poniżej prezentacja:

Czytaj dalej Komentarze (0) 23.06.2016. 11:45

<< Pierwszy < Poprzednia [1 / 2] Następna > Ostatni >>